top of page

Moje wartości w biznesie

Image by Riccardo Annandale

Zaangażowanie 

To podstawa mojego działania. W praktyce oznacza to moje zainteresowanie tym, czego potrzebujesz Ty i Twoja organizacja. To skupienie się na Twojej potrzebie i sytuacji, oczywiście z szacunkiem do ograniczeń i z dużym entuzjazmem do możliwości.

Rzetelność 

Mówiąc najprościej to dbałość o szczegóły, koncentracja na niuansach decydujących o zmianie- bo przecież po to decydujesz się na szkolenie lub inne działanie rozwojowe i co najważniejsze realizacja uzgodnionych założeń nie tylko zgodnie z ustaleniami, ale także zgodnie z dobrą zasadą pracy z klientem „deklaruj mniej, dawaj więcej”

Konkret

To orientacja na konkretne działania w Twojej organizacji, które mają jak najszybciej pomóc Ci w osiągnięciu celu. Nie generuję dodatkowych działań, które do niczego nie prowadzą, zawsze doradzam realizację optymalnej drogi dojścia do zakładanego efektu

Cel biznesowy

Rozwój ludzi w firmie powinien brać przede wszystkim pod uwagę biznes i tak też działam w praktyce. Z racji doświadczenia zawsze realizuję działania rozwojowe mając na uwadze szerszy kontekst biznesowy.

Ludzie

Poza celem, ludzie i wykorzystanie ich potencjału w miejscu pracy jest niezmiernie ważne. Dzięki doświadczeniu wiem, że to ludzie generują wynik, realizują plan, wpływają na efektywność i konkurencyjność firmy na rynku- dlatego podejmując się projektu zawsze mam na uwadze ten kluczowy aspekt.

Realna zmiana

Zmiany mogą być ewolucyjne i rewolucyjne, miałem już okazję wspierać klientów w obu rodzajach zmiany i wiem, że moje działania powinny być i są podejmowane w tym właśnie kontekście. Takie podejście powoduje, że projekty nie zawsze są łatwe, ale za to zawsze bardzo satysfakcjonujące.

bottom of page